Veel inwendige bloedingen: Michael Fassbender ontsnapte op wonderbaarlijke wijze aan beschuldigingen van misbruik die mensen als Harvey Weinstein en Kevin Spacey in Hollywood neerhaalden
Oude documenten met betrekking tot de beschuldigingen van misbruik door Michael Fassbender komen aan de oppervlakte
SAMENVATTING
- Michael Fassbender is een bekende acteur in Hollywood die zijn waarde heeft bewezen door in grote films en franchises te schitteren
- De acteur werd door zijn ex-vriendin beschuldigd van mishandeling, maar de zaak werd geseponeerd nadat ze een straatverbod kreeg
- De documenten van de beschuldigingen werden in 2018 ontdekt door The Daily Beast
Michael Fassbender is een acteur die bekend staat om zijn vaak serieuze rollen in films alsSteve Jobs, Inglourious Basterds,en de nieuwste film van David Fincher,De moordenaar.Als tweevoudig Oscar-genomineerde verloopt de Hollywood-carrière van de acteur zo goed als maar kan.
Advertentie
Zijn rit verliep echter niet soepel, aangezien teruggevonden documenten uit 2010 werden ontdekt doorHet dagelijkse beestwaarin stond dat hij zijn ex-vriendin Sunawin Leasi Andrews zou hebben misbruikt. De klacht van Andrews vertelde een vermeend verhaal over misbruik door de acteur en waarom ze een straatverbod kreeg tegen Michael Fassbender!
Michael Fassbender in David Finchers The Killer (2023)
De ex-vriendin van Michael Fassbender beschuldigde hem van misbruik
Door samen te werken met opmerkelijke en iconische regisseurs als Quentin Tarantino, Ridley Scott en David Fincher, versterkte Fassbender zichzelf als een serieuze acteur in Hollywood. De acteur speelde in zeer succesvolle films en bereikte het hoogtepunt van zijn sterrendom door de iconische rollen die hij vertolkte.
Advertentie
Michael Fassbender in een still uit Hunger (2023)
Lees ook: Michaels ogen verraden veel: Fight Club-directeur vergelijkt Michael Fassbender met James Bond Daniel Craig om een bijzondere reden
Te midden van zijn bloeiende professionele leven had de acteur een relatie met zijn ex-vriendin Sunawin Leasi Andrews. Zoals gerapporteerd door Het dagelijkse beest ,Er werd een document ontdekt dat een petitie was van Andrews waarin Fassbender in 2009 werd beschuldigd van fysiek geweld en misbruik.
Ze verklaarde naar verluidt dat toen een ex-vriend van Andrews hallo kwam zeggen, Fassbender het verloor en roekeloos reed terwijl hij tegen haar schreeuwde. De gebeurtenis vertelde dat Michael Fassbender, toen ze uit de auto stapte om de sleutels uit het contact te halen, de auto bestuurde terwijl Sunawin Andrews met de acteur werd meegesleept!
AdvertentieIk ging naar het ziekenhuis en had een verdraaide linkerenkel, een uitgeblazen linkerknieschijf en een gebarsten cyste in de eierstokken, veel inwendige bloedingen,haar verklaring gelezen.
WanneerHet dagelijkse beestAndrews benaderde voor een commentaar, ze zei dat ze het document al hadden ontvangen enWat valt er nog meer te zeggen?Fassbender werd nooit gearresteerd omdat dit beschuldigingen bleven en de zaak werd afgewezen.
Michael Fassbender leek in niets op Steve Jobs
Michael Fassbender als Steve Jobs
AdvertentieIn 2015 speelde Michael Fassbender de hoofdrolSteve Jobs.Met Danny Boyle als regisseur leek de keuze voor Fassbender als hoofdrol eigenaardig, zelfs voor de acteur zelf! Vanaf De Bewaker , deMoordenaars gelofteacteur vertelde de regisseur dat hij in niets op Steve Jobs leek.
Het is duidelijk dat ik in niets op Steve Jobs lijk,hij zei.Dat was het eerste wat ik tegen Danny zei. Ik zei: ‘Christian Bale lijkt veel meer op Steve Jobs dan op mij.’
Hoewel de gelijkenis er misschien niet was,Steve Jobskreeg een beoordeling van 7,2/10 op IMDB en maar liefst 85% op Rotten Tomatoes. De film uit 2015 kan worden gestreamd op Apple TV+ in de VS.